Vydělávání na internetu

Existuje mnoho stránek o výdělku, tato se ale zabývá pouze těmi, které pořádně vydělávají!

Klikačky

Bux.to (návod v obrázkové podobě)

Jedná se o mou nejoblíbenější klikačku. Popravdě se ostatními už moc nezabývám, proto zde popíšu podrobný návod právě Bux.to!

Je to jedna z firem, kde se hodně zasloužili o rozvoj tzv. klikaček. Princip zpočívá v tom, že jsou firmy, které si potřebují udělat reklamu a tak uvolní nějaké peníze právě na internetovou reklamu. Vy potom přijdete, kliknete jim na stránku a dostanete nějaký podíl z toho, co oni uvolnili.

U Bux.to je to následovné:


Mají pevně stanovenou hranici a to 0,01$/jednu zobrazenou stránku. Jelikož denně mají minimálně 10 takových stránek, minimální denní výdělky činí přibližně 0,1$. Pokud tedy máte zájem o přilepšení si, je Bux.to ideální pro Vás.

Pokud chcete vydělávat více peněz, existuje zde tzv. referrenční systém. Tzn., že někdo při registraci uvedl Vaši přezdívku v kolonce: "Referrer: (if any), říkáme, "že se registroval po Vás". Výhodou je, že z každého referrenta (=sponzora) máte 100% z jeho zisků (tím se myslí zisků, když on sám klikne, když jeho referrenti tak ne)
Příklad referrenčního systému:
Najdete si 9 kamarádů, kteří se registrují pod Vás a denní výdělky Vy sám budete mít svoje + 100% z jejich. Tzn., např. od sebe 0,1 dolaru a od nich 0,9 = 1!

Máte také možnost si referrenty koupit a z vlastních zkušeností mohu potvrdit, že se investované peníze brzy vracejí!


Pokud budete mít více dotazů k referrentům, atd., OZVĚTE SE MI

Novinkou pro většinu lidí je vyplácení peněz:
Někteří z Vás již asi vědí, že tato společnost vyplácí od 10$ a od požádání výplaty to trvá max. 60 dní, než Vás vyplatí!
Velkou novinkou je ale kam vyplácí! Dříve vyplácel na internetovou peněženku PayPal, nyní již jen na AlertPay. Více o AlertPay ZDEJak Bux.to používat a jak se do něj registrovat najdete podrobně v obrázkové podobě ZDE:

Poslední komentáře
02.02.2014 20:25:18: Zajímavý způsob vydělávání http://coingeneration.com/auth/new/626627/ Zde návod : http://digitalgen....
17.04.2013 01:13:38: InaBux Staňte se součástí této zvláštní skupiny a začněte vydělávat peníze. Obdržíte své výdělky po...
19.03.2013 16:13:40: Potřebujete peníze, pátráte po příležitosti bez vstupních poplatků? Chcete si vylepšit svou platební...
15.07.2012 16:48:21: česká klikačka http://www.ukazreklamu.cz/?r=137509580 , peníze za emaily ,letáky a video http://www....